The Official Website Of

Sabah Cultural Board

Ministry of Tourism, Culture and Environment Sabah

LKNS Management Directory

Direktori

Pengurus Besar

En. Mackey Apison

Tel : 088-268884

Fax : 088-250612

Emel : Mackey.Apison@sabah.gov.my

Timbalan Pengurus Besar

Sektor Pengurusan Seni Budaya

En. Masi Maksud

Tel : 088-264855

Fax : 088-268844

Emel : Masi.Maksud@sabah.gov.my

Timbalan Pengurus Besar

Sektor Pengurusan Kewangan dan Balai Seni Lukis Sabah

Pn. Jennifer P. Linggi

Tel : 088-268806

Fax : 088-210040

Emel : Jennifer.Linggi@sabah.gov.my

 

 

 

 

Timbalan Pengurus Besar(Kosong)

Sektor Pengurusan Organisasi

 

 

Tel : 

Fax : 

Timbalan Pengurus Besar

Sektor Pengurusan Korporat

Pn. Marcella Timothy

Tel : 088-268745

Fax : 088-268746

Emel : Marcella.Timothy@sabah.gov.my

Sektor Pengurusan Seni Budaya

En. Supian Buang

Pengurus Bahagian Pengembangan

Tel : 088-268460

Emel : Supian.Buang@sabah.gov.my

 

Pn. Flora Iban

Pengurus Bahagian Dasar

Tel : 088-211657

Fax : 088-250612

Emel : Flora.Iban@sabah.gov.my

Pn. Rozhieta Bumburing

Pengurus Bahagian Latihan

Tel : 088-258761

Fax : 088-250612

Emel : Rozietha.Bumburing@sabah.gov.my

En. Denis Jonnes Sading

Pengurus Bahagian Penyelidikan

Tel : 088-259457

 

Emel : Denis.Sading@sabah.gov.my

 

En. Madri Talih

Pen. Pengurus Pejabat Cawangan Kota Belud

 

Tel : 088-977066

Fax : 088-977066

Emel : Madri.Talih@sabah.gov.my

 

En. Gooie Gusting

Pen. Pengurus Pejabat Cawangan Tawau

 

Tel : 089-748677

Fax : 089-753752

Emel :

 

Sektor Pengurusan Organisasi

En. Hairul Aris

Pengurus Bahagian Pentadbiran dan Sumber Manusia

 

Tel : 088-258742

Fax : 088-268746

Emel : Hairul.Aris@sabah.gov.my

En. Jason Blasius

Pengurus Bahagian Penyampaian Perkhidmatan

 

Tel : 088-258762

 

Emel : Jason.Blasius@sabah.gov.my

 

En. Nelson Bray

Pengurus Bahagian Teknologi Maklumat

 

Tel : 088-268825

Fax : 088-210040

Emel : NelsonBray.Lawrence@sabah.gov.my

Sektor Pengurusan Kewangan dan Balai Seni Lukis Sabah

Pn. Eva Anani Baggai

Pengurus Balai Seni Lukis Sabah

Tel : 088-268748

Fax : 088-210040

Emel : Eva.Baggai@sabah.gov.my

Pn. Siti Mardalinah

Pengurus Bahagian Akaun

 

Tel : 088-268766

Fax : 088-268808

 

Emel :

Pn. DK Nurul Atiqah Pg. Othman

Ketua Unit Pengurusan Aset

 

Tel : 088-254958

 

Emel : DKNurul.PgOthman@sabah.gov.my

Sektor Pengurusan Korporat

En. Yasidin Sibin

Pengurus Bahagian Pelaburan

Tel : 088-258746

Emel : 

En. Azrul @ Jonilus Gosmin

Pengurus Pusat Kebudayaan Penampang  Sabah

Tel : 088-714462

Fax : 088-714464

Emel : 

 

 

 

En. Soffriezan Yahya

Pengurus Pusat Kebudayaan Murut Sabah

Tel : 01165749522

Emel : Soffriezan.Yahya@sabah.gov.my

 

Pn. Sara Elisya Ahmad Shah

Pengurus Bahagian Pemasaran

Tel : 088-268535

Fax : 088-210040

Emel : SaraElisya.Ahmad@sabah.gov.my